Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Wydział Lekarski Katedra Radiologii

Kontakt

Witaj! Znajdujesz się w zakładce kontaktowej na internetowej wizytówce firmy Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Wydział Lekarski Katedra Radiologii.

Już niedługo na tej stronie znajdą się szczegółowe informacje dotyczące danych kontaktowych firmy. Firma Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Wydział Lekarski Katedra Radiologii należy do kategorii Oprogramowanie komputerowe.

Właściciel wizytówki nie udostępnił jeszcze wiadomości o danych kontaktowych swojej firmy.

Treści, które znajdują się na tej zakładce zostały automatycznie opublikowane przez system.

Zapraszamy do zajrzenia na nią w najbliższym czasie. Trzeba pamiętać o tym, że bardzo istotne jest własne miejsce w Internecie i reklama własnego biznesu. Mając to na uwadze jesteśmy pewni, że właściciel wizytówki niebawem uzupełni tę podstronę własną treścią.

Zakładka z informacjami kontaktowymi firmy została założona dzięki portalowi TopFirmy.pl, który jest portalem doskonale wspomagającym promowanie własnego interesu w Sieci. Użytkownicy tego portalu mogą zamieszczać szczegółowe informacje o firmie przy pomocy rozbudowanych i funkcjonalnych wizytówek. Zaletą tej strony jest to, że każdy użytkownik otrzymuje unikalną stronę, na której może zamieścić dowolne informacje związane z jego biznesem.

Zachęcamy do skorzystania z strony kontaktowej w celu uzyskania dokładniejszych danych o firmie Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Wydział Lekarski Katedra Radiologii. Jesteśmy pewni, że właściciel wizytówki udzieli Ci informacji, których szukałeś. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na portalu w celu znalezienia firmy spełniającej Twoje oczekiwania.

QR Code to dwuwymiarowy kod kreskowy, który umożliwia zakodowanie informacji, które mogą być później zeskanowane za pomocą aparatu w telefonie komórkowym. Wystarczy posiadać odpowiednią aplikację w telefonie, zrobić zdjęcie i otrzymamy odkodowaną informację np. numer telefonu, adres e-mail.
Przykładowe aplikacje: QR Droid (Android), QuickMark QR Code Reader (Android), Qrafter (iPhone)

Formularz
Informacyjny